Een strandstoel is pas écht fijn wanneer je er comfortabel in kunt liggen. Daarom maakt Kleurmeester met veel zorg en vakmanschap handgemaakte strandstoel‑lopers van stevige canvas stoffen. Deze stoffen zijn speciaal ontwikkeld voor strandstoelen en hebben precies de juiste draagkracht om jarenlang mee te gaan. Geen dunne lapjes die verschuiven of scheuren, maar kwalitatieve canvas lopers die stevig klemmen op de stoel en direct meer comfort geven.
Onze canvas stoffen zijn ontworpen voor intensief buitengebruik. Ze zijn sterk, vormvast en waterafstotend. De canvassen zijn gemaakt van katoenen en vanaf mei hebben we ook weer outdoor canvas in de collectie. Dat maakt ze ideaal voor strandstoelen, regisseursstoelen en viskrukken. De lopers worden door Kleurmeester volledig met de hand gemaakt in ons atelier, waardoor je altijd kiest voor een product met aandacht, precisie en liefde voor textiel.
We bieden twee varianten: een standaard formaat dat past op de strandstoelen die we zelf jarenlang hebben verkocht, én lopers op maat. Voor wie een unieke stoel heeft, of een afwijkende maat nodig heeft, maken we de loper precies zoals jij hem wilt. en heb je echt een vintage stoel waarbij de stof genageld aan het frame is dan kun je bij ons ook de canvas stof per meter kopen en je oude stof vervangen voor een nieuwe strandstoel loper. Zo krijgt elke stoel een perfecte pasvorm én een frisse, kleurrijke uitstraling.
Dankzij de stevige canvas kwaliteit blijven de lopers mooi strak zitten, zelfs wanneer je vaak opstaat of de stoel verplaatst. De stof voelt prettig aan, ademt goed en geeft je stoel direct een luxe, verzorgde look. Combineer je loper met onze stoffen of outdoor kussens voor een complete buitenstijl.
Met een handgemaakte strandstoel‑loper van Kleurmeester kies je voor duurzaamheid, comfort en kleur — precies zoals buitenleven bedoeld is.